Nova Lighting s.r.o.

Vítáme Vás na stránkách firmy Nova Lighting s.r.o.

Naším hlavním směrem podnikání je výroba, servis a prodej profesionální osvětlovací techniky pro divadla, televizní a filmová studia, hudební skupiny, kluby a všechny další stacionární a přenosné systémy scénického a efektového osvětlení, ale zajišťujeme také:

  • dodávky scénických, společenských a architektonických svítidel
  • slaboproudé a silnoproudé rozvody, rekonstrukce a vybavení rozvoden
  • scénické ozvučení, inspicientské a tlumočnické zařízení, interkom
  • strojní jevištní technologii
  • dodávky výrobků zahraničních firem jako jsou ADB, Arri, ETC, FTL, Griven, Ianiro, Lampo, Manfrotto, Martin, Sachtler, Strand Lighting, Teclumen, Transtechnik a dalších

Společnost Nova Lighting, s.r.o. vznikla v roce 1992 jako výhradně česká firma navazující na dlouholeté zkušenosti jejích zakladatelů ve vývojovém oddělení světelné regulace v Československé televizi. Naše firma se proto od počátku zaměřila na výrobu profesionální osvětlovací techniky pro divadla, televizní a filmová studia, hudební skupiny, kluby i všechny další stacionární i přenosné systémy scénického a efektového osvětlení. Postupným růstem celé společnosti jsme dosáhli sestavení vysoce kvalifikovaného týmu lidí, kteří se v maximální míře věnují zabezpečení kvalitních a cenově přijatelných produktů pro co nejširší spektrum uživatelů. Výsledkem těchto aktivit je dlouhodobá spolupráce s řadou stálých zákazníků.

Během svého působení jsme dodali a uvedli do provozu více než 200 kompletů světelné regulace, z nichž nejvýznamnější uvádíme v referencích. Ve většině případů se jedná o kompletní rekonstrukci scénického osvětlení.

Akce: Sdílet stránku:
Made by Zebra